Predavanje na temu „Život sa šećernom bolešću“

Centar +65 u suradnji sa Gradom Labinom i Patronažnom službom Istarskih domova zdravlja - Ispostava „Dr.Lino Peršić“ Labin ,organizira predavanje na temu „Život sa šećernom bolešću“
Predavanje je namijenjeno prvenstveno osobama treće životne dobi , ali i svim ostalim zainteresiranim građanima.
Predavanje će održati patronažne sestre Bratić Golja Danijela i Mrzlić Branka u dvorani Gradske knjižnice u ponedjeljak, 09.listopada.2017. s početkom u 17:00 sati.
Nakon predavanja biti će organizirano i mjerenje tlaka te kontrola šećera u krvi za sve prisutne građane.
Predavanje je sufinancirano sredstvima Grada Labina i besplatno je za sve sudionike.