Održana Izvještajna skupština Hrvatske mreže Zdravih gradova

U Školi narodnog zdravlja „Andrija Štampar“ Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, održana je u utorak, 19. veljače Izvještajna skupština Hrvatske mreže zdravih gradova na kojoj je podnesen Izvještaj o radu mreže u 2018. godini te predstavljen program aktivnosti mreže u 2019. godini.
U ime domaćina goste je pozdravila predsjednica Skupštine Hrvatske mreže zdravih gradova  prof.dr.sc. Selma Šogorić i nacionalna koordinatorica Nataša Basanić Ćuš. Donesen je program aktivnosti za 2019. i usvojen Izvještaj o radu za 2018., a riječi je bilo i o izradi komunikacijske strategije mreže.
Na Skupštini su sudjelovali predstavnici gradova Zagreb, Split, Rijeka, Poreč, Pula, Karlovac, Opatija, Labin, Vinkovci i Dubrovnik, te predstavnici županija Zagrebačke, Istarske, Krapinsko-zagorske, Vukovarsko-srijemske, Sisačko-moslovačke i Primorsko-goranske. Grad Labin predstavljala je Vesna Blažina Hatić, koordinatorica Labin Zdravog grada.