U utorak i četvrtak PEDIBUS učenika osnovnih škola Matija Vlačića i „Ivo Lola Ribar“

U povodu Europskog tjedna kretanja obavještavamo zainteresirane učenike i roditelje Osnovne škole Matije Vlačića i Osnovne škole "Ivo Lola Ribar", da će sljedeći tjedan biti organiziran "Hodajući autobus do škole (PEDIBUS)" odnosno pratnja odraslih za učenike koji pješače do škole, i to:

Utorak, 17. rujna 2019. za učenike osnovne škole „Ivo Lola Ribar“ okupljanje na lokaciji:
-  7:40 sati Poligon Kature  - pratnja gradskog redara do područne škole Kature

Četvrtak, 19. rujna 2019. za učenike osnovne škole Matije Vlačića okupljanje na lokaciji:
-  7:30 sati Stari grad – pratnja gradskog redara do škole
-  7:40 sati kod trgovine Jedinstvo (caffe bar Formula) – pratnja gradskog redara do škole

Učenike će u pješačenju pratiti i volonteri: roditelji i učitelji. "Hodajući autobus do škole" aktivnost je koju u suradnji s Gradom Labinom, Labin Zdravim gradom i LABIN 2000 organiziramo u Europskom tjednu mobilnosti s ciljem promocije pješačenja do škole.

Pozivamo roditelje i učenike da se priključe!