Započinje likovna radionica Labin Zdravog grada za osnovnoškolce

Likovna radionica za osnovnoškolce u okviru projekta Labin Zdravi grad ponovno započinje s radom u školskoj 2019./2020. godini. Radionice će se održavati četvrtkom od 17 do 19 sati počevši od četvrtka 31.10. u prostorijama Doma kulture Riko Milevoj. Zbog odsutnosti dosadašnje voditeljice radionice će voditi Gloria Sellan, likovna umjetnica sa završenom Akademijom primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci. Preddiplomski studij završava 2009., a posljednji semestar provodi na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Trstu, na studiju DAMS (Discipline di arti , musica e spettacolo). Iste godine na Akademiji primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci upisuje i diplomski studij, na kojem se usavršava u području tradicionalne i računalne grafke, te 2011. stječe titulu Magistra likovne pedagogije.

Prijavite se u likovnu radionicu na tel. 866-810 ili email Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..">Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Likovne radionice su besplatne za sve sudionike.

Dobrodošli!