Radionice za roditelje iz jednoroditeljskih obitelji

U okviru projekta “Dobar start” udruge Labin Zdravi grad nastavlja se s besplatnim radionicama za roditelje iz jednoroditeljskih obitelji (prvi susret realiziran u Tjednu psihologije).

Svrha radionica je osnažiti roditelje da kvalitetnije žive svoj osobni i obiteljski život, upoznaju svoje potrebe i potrebe svoje obitelji, nauče što bi i kako mogli drugačije, osvijeste svoje osobne snage ali i prepoznaju podršku u svojoj okolini.

Radionice će se realizirati četvrtkom – početni susreti bit će putem online platforme (Zoom), a kasnije i uživo, ovisno o epidemiološkim prilikama.

Prvi je susret planiran 25.03. u 17,30. Voditeljice radionica su psihologinje Đeni Zuliani Blašković i Dubravka Ujčić Lukšić

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje, molim Vas prijavu na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , uz vaše ime, prezime te e-mail na koji želite da vam pošaljemo link za online radionicu.

Jednoroditeljska obitelj: obitelj koju čini dijete, odnosno djeca i jedan roditelj, kao i ona obitelj u kojoj dijete/djeca žive samo s jednim roditeljem dok drugi roditelj ne živi u istoj obitelji, no i dalje ispunjava svoje roditeljske obveze i koristi svoja roditeljska prava.