OPĆI PODACI

NAZIV PROGRAMA

Radionica za djecu s posebnim potrebama

PODRUČJE RADA

Radionica je započela s radom u veljači 2013. godine. Radionice za djecu s posebnim potrebama jednom tjedno održava učitelj defektolog.

CILJEVI RADIONICE-PROJEKTA

Cilj radionice je povećanje kvalitete života djece kroz druženje, kreativno izražavanje i razne inkluzivneaktivnosti.

PODACI O DOSADAŠNJEM RADU, AKTIVNOSTIMA I REZULTATIMA

Jednom tjedno djeca s posebnim potrebama dolaze na radionice na kojima se, kreativnim radom crtanjem, oblikovanjem proizvoda od gline, društvenim igrama, tjelesnim aktivnostima kroz igru loptom, vježbama na strunjači i slušanjem glazbe uključuju u dnevne okupacione aktivnosti.

NASTAVAK AKTIVNOSTI I PLANOVI ZA BUDUĆNOST

Nastavak rada radionica kroz navedene aktivnosti.

KOJE SADRŽAJNE CILJEVE BI SUDIONICI RADIONICE-PROJEKTA ŽELJELI POSTIĆI

Povećanje kvalitete života djece s posebnim potrebama i individualna osposobljenost i poticanje kreativnosti korisnika.

KOJIM SE METODAMA RADIONICA – PROJEKT SLUŽI

Kreativno izražavanje, inkluzivne aktivnosti i sl.

MJESTO I VRIJEME PROVOĐENJA AKTIVNOSTI RADIONICE-PROJEKTA

Mjesto provođenja su prostorije Centra „Liče Faraguna“.

GODINA OSNUTKA

2013.

DOB I BROJ IZRAVNIH KORISNIKA RADIONICE-PROJEKTA KOJI SU DOSAD SUDJELOVALI U AKTIVNOSTIMA I KOLIKO IH TRENUTNO SUDJELUJE U RADIONICI-PROJEKTU

Radionica okuplja ukupno 6-ero djece sa područja Grada Labina.